INFORMACE O PENZIONU

penzion pohled ze sadu na terasuJidelnaVenkovni-posezeni-s-grilem

Najdete nás snadno uprostřed obce, u východiska všech možných turistických tras, ale v klidné uličce s minimálním provozem. Jen pár kroků od nás je obchod s potravinami a 2 lokální doporučeníhodné restaurace. 

Dům je téměř samoobslužný, vstupujete na speciální dveřní kód, který Vám po příjezdu prozradíme. Nemáme stálou recepci, ale na penzionu bydlíme, budete-li cokoliv potřebovat. Pro hosty s objednaným celodenním stravováním jsme zde stále, pro hosty ubytované v apartmánech na zavolání. Náš penzion má dvě ubytovací části. V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 30 lůžek. V přízemí za vstupní halou najdete 3 – 8 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a kapacitou až 30 lůžek. Pro tuto část penzionu slouží i společná vybavená kuchyňka s posezením. 

Naši hosté mají k dispozici velkou společenskou místnost, do které pohodlně usadíme až 40 osob. Pro skupiny slouží jako jídelna na servis snídaní, popř. polopenzí. Pro rodiny s dětmi je to prostor pro večerní společné posezení. V penzionu je zdarma Wi-Fi připojení. Na baru v jídelně si můžete zakoupit pohledy, mapy, kvalitní kávu, nealkoholické nápoje, pivo,víno, sladkosti, oříšky. Venkovní posezení je na terase s možností grilování a je zde i malé dětské hřiště. Děti se zabaví i uvnitř penzionu, ve společenské místnosti je pro ty nejmenší uschováno nemalé množství hraček, pro větší společenské hry a karty. Dále je možné využít klubovnu vybavenou stolním tenisem. Celý objekt je nekuřácký, popelníky jsou pro Vás připraveny venku před penzionem. Parkování zdarma je možné na vyhrazeném stání před penzionem, pro každý apartmán 1 místo.

Odpocivarnachodba v apartmánové částiZakouti-pro-deti