Apartmány

V prvním patře je umístěno celkem 6 komfortně zařízených apartmánů různých velikostí s kapacitou až 30 lůžek. 

Vybavení jednotlivých apartmánů:

Apartmá č. 1 je mezonet, vybaven historickým nábytkem. Vyhovuje párům, ale i rodinám s jedním větším dítětem. Ve spodní části je kuchyňka, vstup do koupelny a WC, stůl a malovaná skříň, v patře pak manželská postel a singl lůžko v délce 180cm, televize.

Kapacita:  3 osoby, bez možnosti další přistýlky.

Mezonetove-apartma-1Loznice-mezonetove-apartmaKoupelna-mezonet-apt-

Studio č. 2 je velký pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem a hezkým výhledem na skalní hrad Vranov-Pantheon. Jsou zde 2 manželské postele a součástí je i televize. Vhodný pro páry a rodiny s menšími dětmi.

Kapacita: 4 osoby bez možnosti další přistýlky

Apartma-c-2Apartman-c-2

Apartmány č.3,4,5 jsou téměř identické. Každý má obývací část s kuchyňským koutem, sedačkou-rozkládacím lůžkem a ložnici, ve které je manželská postel a 2 samostatná lůžka nebo palanda + televize. Pokoje jsou průchozí (z ložnice procházíte obývací částí do koupelny a na toaletu. Apartmá č. 3 má navíc balkon.

Kapacita: 4 osoby s možností 2 přistýlek, celkem až 18 osob ve 3 apartmánech

 Loznice zelena 

Apartmán č. 6 se skládá ze vstupní chodby-předsíně, samostatné kuchyně se vstupem na prostornou terasu, obývací části-jídelny, koupelny a samostatné ložnice. V obývací části je velký stůl až pro 8 osob, rozkládací pohovka a samostatné lůžko, televize. V ložnici jsou 2 manželské postele a 2 samostatná lůžka. Pokoje jsou průchozí.

Kapacita: 6 osob s možností 3 přistýlek, celkem až 9 osob

Loznice-velke-apartmaVelke-apartma-jidelni-koutLoznice-velky-apt

Prohlédněte si přesný plánek apartmánů