FIREMNÍ AKCE, ŠKOLENÍ

 Náš penzion je vhodný i pro menší školení nebo firemní akci. Komfortní ubytování ve 2-6 lůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením je určeno pro skupiny max. 30 osob. Jednoduché pokoje vybavené palandami a společným příslušenstvím postačí pro max. 30 osob. Součástí ubytování pro firmy je vždy bohatá bufetová snídaně. Společenskou místnost je možno využít zdarma jako školicí prostor s kapacitou až 40 osob. Občerstvení je samozřejmostí.

Cena ubytování pro 2 a více nocí v apartmánu se snídaní je 480 Kč/osoba/noc, v pokoji se spol. sociálním zařízením na chodbě 380 Kč/osoba/noc.

Cena ubytování na 1 noc v apartmánu se snídaní je 580 Kč/osoba/noc, v pokoji se spol. sociálním zařízením na chodbě 450 Kč/osoba/noc.

Ceny jsou platné pro skupiny min. 15 osob. K cenám se připočítává rekreační poplatek ve výši 14 Kč/osoba/noc.

Máte-li zájem uspořádat firemní teambuilding, nebo se jen zabavit "outdoorem", nabízíme zajímavé půl nebo jednodenní programy přímo ze dveří penzionu pod vedením instruktorů společnosti Outdoor Discovery.

Vyzkoušejte si s námi MALOSKALSKÝ SURVIVAL (voda, kolo, běh), MALOSKALSKÝ FOTOBĚH, ZÁKLADY HOROLEZECTVÍ, LUKOSTŘELECKÝ TURNAJ, ZÁVOD V ORIENTAČNÍM BĚHU, nebo jen objevujte krásy maloskalska na HORSKÉM KOLE.

lukostřelecký turnajzáklady horolezectvízkouška zručnosti