NABÍDKA PRO ŠKOLY 2022

  • Ubytování ve vícelůžkových pokojích se společným sociálním zařízením, pro větší skupiny i v apartmánech pro max. 60 osob, samostatný pokoj pro doprovod. 
  • Vhodné zázemí – společenská místnost, herna, terasa s posezením
  • Půjčovna horských kol
  • Outdoorové programy vedené vyškolenými instruktory agentury Outdoor Discovery
  • Milý a vstřícný personál
  • Zdravé jídlo v dostatečné míře, bufetové snídaně

POKOJE

Připraveny jsou pro vás čisté a účelně zařízené pokoje turistické části (30 lůžek) a je-li vás víc, tak i vícelůžkové apartmány s vlastním příslušenstvím (30 lůžek). 

VOLNÝ ČAS

Velká společenská místnost (využívána též jako jídelna nebo učebna) s kapacitou 40 osob nabízí možnost posezení, zábavy a též malého občerstvení (prodej nealkoholických nápojů, piva, zmrzlin, sušenek).

Herna a klubovna - stolní tenis, fotbálek a malá horolezecká stěna.

 

 CENÍK 2022

 

 1.-4. třída 

 5.-9.třída 

 Střední  školy

Dítě/student /doprovod/vícelůžkové pokoje/noc včetně polopenze

385

450

490

Dítě/student /doprovod/vícelůžkové pokoje/noc včetně plné penze

480

550

590

Doprovod v jednolůžkovém pokoji se sdíleným sociálním zařízením/noc včetně polopenze

690

Doprovod v jednolůžkovém pokoji se sdíleným sociálním zařízením/noc včetně plné penze

790

Obědový balíček nad rámec polo/plné penze (šunková bageta nebo sendvič, ovoce, voda 0,5l, sušenka)

90

105

115

Extra jídlo nad rámec polo/plné penze (dvouchodový oběd nebo večeře)

105

120

130

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc, včetně DPH, na každých 20 platících dětí/studentů je 1 doprovod zdarma ve dvou- a vícelůžkovém pokoji včetně stravování.  Ceny jsou platné pro pobyty od 2 nocí. Jednonoční pobyty na vyžádání, na pobyty od 4 nocí výše možnost slevy.

Polopenze se skládá z bohaté bufetové snídaně a dvouchodové večeře, plná penze obsahuje snídani, dvouchodový oběd (popř. obědový balíček) a dvouchodovou večeři.

Obědový balíček se skládá z obložené bagety (šunka, sýr, zelenina), sušenky, ovoce, láhve s vodou 0,5l. Bagety mohou být předpřipravené nebo si je děti chystají dle chuti samy.

Nápoje k jídlu a během dne jsou zdarma (čaj, šťáva, voda).

Ve spolupráci s agenturou Outdoor Discovery zajišťujeme sportovní outdoorové programy. Disponujeme vlastní půjčovnou horských kol a dalšího vybavení pro sporty v přírodě. Vytvořili jsme zajímavé  a cenově dostupné půldenní i celodenní programy s cílem zabavit, naučit a hlavně zaujmout! Věříme, že vyzkoušet si lezení na opravdové skále je nezapomenutelný zážitek. Závod v orientačním běhu včetně výuky zacházení s kompasem a podrobnou "orienťáckou" mapou je pro nás hračkou. Většina programů je koncipována tak, aby byla v dochozí vzdálenosti od penzionu, dětem se věnují vyškolení instruktoři. Programy jsou bezpečné a vhodné pro děti od 6 let. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.

Těšíme se na Vaši návštěvu v roce 2022!

KolobezkyRaftyLezeni