INFORMACE ANEB JAK TO U NÁS CHODÍ

penzion pohled ze sadu na terasuJidelnaVenkovni-posezeni-s-grilem

Najdete nás snadno uprostřed obce, u východiska všech možných turistických tras, ale v klidné uličce s minimálním provozem. Jen pár kroků od nás je obchod s potravinami a 2 lokální doporučeníhodné restaurace. 

Dům je téměř samoobslužný, vstupujete na speciální dveřní kód, který Vám po příjezdu prozradíme. Nemáme stálou recepci, ale na penzionu bydlíme, budete-li cokoliv potřebovat. Pro hosty s objednaným celodenním stravováním jsme zde stále, pro hosty ubytované v apartmánech na zavolání. Náš penzion má dvě ubytovací části. V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 30 lůžek. V přízemí za vstupní halou najdete 3 – 8 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a kapacitou až 30 lůžek. Pro tuto část penzionu slouží i společná vybavená kuchyňka s posezením. 

Naši hosté mají k dispozici velkou společenskou místnost, do které pohodlně usadíme až 40 osob. Pro skupiny slouží jako jídelna na servis snídaní, popř. polopenzí. Pro rodiny s dětmi je to prostor pro večerní společné posezení. V penzionu je zdarma Wi-Fi připojení. Na baru v jídelně si můžete zakoupit pohledy, mapy, kvalitní kávu, nealkoholické nápoje, pivo,víno, sladkosti, oříšky. Venkovní posezení je na terase s možností grilování a je zde i malé dětské hřiště. Děti se zabaví i uvnitř penzionu, ve společenské místnosti je pro ty nejmenší uschováno nemalé množství hraček, pro větší společenské hry a karty. Dále je možné využít klubovnu vybavenou malou lezeckou stěnou a stolním tenisem.

Celý objekt je nekuřácký, popelníky jsou pro Vás připraveny venku před penzionem. Parkování zdarma je možné na vyhrazeném stání před penzionem, pro každý apartmán 1 místo.

OdpocivarnaZakouti-pro-deti